מערכת סולארית ביתית

המערכות הסולאריות הביתיות הפכו בשנים האחרונות לנפוצות מאד בשל המודעות הרבה הן לצורך לחסוך בהוצאות החשמל והן בשל הרצון לשמור על איכות הסביבה. אם עד לא מזמן היו אלה בעיקר עסקים שנהנו מיתרונותיהן של המערכות הסולאריות המותקנות על הגג, הרי שכיום הסיפור הוא אחר וגם בעליהם של בתים פרטיים יכולים ליהנות מכך לא פחות, ובעיקר להגיע לרווחים גבוהים. ניתן כיום להתקין על גגות בתים פרטיים מערכות חשמל סולארית ולקחת חלק בלתי נפרד מהמהפכה הירוקה שהולכת וצוברת תאוצה.

 

מהי מערכת חשמל סולארית ביתית?

מערכת חשמל סולארית ביתית היא מערכת שמנצלת את קרני השמש החדשות לטובת הפקת אנרגיה. במקום שהצרכן הפרטי ישתמש בחשמל המיוצר על ידי חברת החשמל וישלם על כך לא מעט כסף, הוא יכול לנצל את שטח הגג שלו לטובת התקנת לוחות סולאריים כחלק ממערכת חשמל סולארי ביתית. לוחות קולטים את קרני השמש וממירים את אנרגית השמש לחשמל. האנרגיה הזו מומרת לחשמל באמצעות ממיר מיוחד, המותקן גם הוא שם, וכך אין צורך בחשמל המיוצר על ידי חברת החשמל וגם עולה לא מעט כסף. את יתרת החשמל, כלומר את החשמל שאיננו מנוצל, מוכר הצרכן לחברת החשמל וכך מרוויח לא מעט כסף. כך מתבצע עסקה שכדאית לכל הצדדים, עסקה שעוזרת לנצל משאב קיים וגם גג שעליו אפשר להתקין מערכת סולארית מתקדמת ויעילה.

 

מדוע כדאי לכם להתקין מערכת סולארית ביתית?

מערכת המייצרת אנרגיה סולארית ביתית מציעה לא מעט יתרונות, ההופכים אותה לכדאית מאד. הנה כמה מהבולטים שבהם:

  1. חיסכון כספי מהדקה הראשונה – בחרתם להתקין מערכת סולארית ביתית? מצוין. זוהי הזדמנות מצוינת עבורכם להתחיל לחסוך כבר מהדקה הראשונה. המערכות הסולאריות של היום, המותקנות על גגות בתים פרטיים, מחזירות את ההשקעה מהרגע שהן מתחילות לעבוד. כל זאת, תודות לשמש החזקה בישראל, לימים הארוכים מאד וגם לשעות השמש הרבות. מדובר בתנאים אידיאליים למערכות מסוג כזה ולדרך נפלאה לייצר כמה שיותר חשמל, לחסוך וגם להרוויח.
  2. השקעה עם תשואה גבוהה – נכון, ההשקעה הראשונית שלכם במערכת תהיה גבוהה יחסית, אך בטווח הארוך בהחלט תשתלם לכם. בעוד ששווקים אחרים מתנדנדים ולא יציבים (כמו שוק הנדל"ן, בין היתר), כאן מדובר בתחום שמבטיח תשואה גבוהה ללא כל חשש. השמש בישראל היא משאב האנרגיה היעיל ביותר, כאשר יעילות זו מורגשת בכיס כל משקיע.
  3. עצמאות כלכלית – קשה שלא לשים לב למחירי החשמל, שמזנקים בכל שנה. הדבר נובע בשל אופן התנהלותנו והצורך שלנו, בעיקר בעידן המודרני של היום, בחשמל וגם כמה שיותר ממנו. הצפי הוא לעלייה של לפחות 15 אחוזים בחשמל בשנים הקרובות, מה שהופך את האפשרות להתקנת מערכת סולארית ביתית לכדאית מאד.
  4. לחשוב ירוק – ובל נשכח את הפן הירוק. בחירה באפשרות של התקנת מערכת חשמל סולארית עוזרת לשמור על איכות הסביבה. העולם שלנו הינו בעל משאבים מוגבלים וחשוב לנצל אותם בחוכמה. אנרגיית השמש היא משאב טבעי שאפשר לנצל, במקום לייצר חשמל באופן אחר. התקנה של מערכת חשמל סולארי ביתי היא דרך לעזור לשמור על איכות הסביבה ולתרום לה.

 

מי מתקין מערכת חשמל סולארי ביתי?

התקנת מערכת חשמל סולארית על גג הבית היא עסק למומחים. הדבר מצריך התייחסות לפרמטרים רבים כמו מיקומו של הגג, שטחו ועוד. הצללה עליו, בין אם על ידי בניינים גבוהים ובין אם על ידי עצים, יכולה גם היא להשפיע ולכן נדרש סיוע של מומחים כדי לבחון את המקום ולבדוק איזו מערכת תתאים וגם מהי תפוקת החשמל האפשרית. פנייה לחברה בעלת ניסיון תבטיח לכם תכנון מקדים חכם, בחירה של מערכת איכותית המתאימה למקום ולכל הצרכים וגם התקנה מקצועית. כשכל זה מתאפשר, ניתן ליהנות מיתרונותיה הרבים של המערכת הסולארית של הגג ולהתחיל לחסוך לא מעט שקלים וגם להרוויח לא מעט.

מעוניינים להתקין מערכת סולארית ביתית על גג הבית שלכם? י.בראל היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. י.בראל מתמחה במכירה והתקנה של מערכות סולאריות לגגות בתים פרטיים ובתי עסק שונים, מערכות המביאות אתן חדשנות ואיכות ברמה גבוהה. לפרטים אודות שירותי ההתקנה והמערכות הסולאריות שלנו, מוזמנים לטלפון 077-442-8038 נשמח לעמוד לרשותכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן