אודות

י.בראל בע"מ הינה חברה שמתעסקת במכירת והתקנת מערכות סולאריות, שיפוצים ואספקת כוח אדם והשמה.
החברה נוסדה בשנת 2017 ע"י יעקב בראל והחלה דרכה כחברה שמספקת שירותי ניקיון לגופים גדולים, אתרי בנייה, בתים לפני אכלוס ובנייני מגורים.

במשך הזמן החברה התפתחה וצמחה להמון תחומים הקשורים בהעסקת עובדי מקצוע בייחוד כשקיבלה החברה רישיון לעסוק כקבלן שירות וכוח אדם והגדילה את צוות העובדים שלה משמעותית.
החברה עבדה בשיתוף פעולה עם מספר קבלנים ושימשה כקבלן שירות בפרויקטים גדולים עם מספר גדול של עובדי צוות, מקצוענים, אמינים ומגוונים שנוגעים בכל התחומים.

כל פרויקט שבו עבדה החברה היה מנוהל ע"י מנהל עבודה שהוא ראש צוות עובדים, עם ידע עשיר וניסיון בתחום.

בשנה האחרונה

המשיכה לצמוח החברה וכעת היא נכנסה גם לתחום מכירה והתקנה של מערכות סולאריות ובעזרת צוות מיומן ומוכשר הגדילה את היקף העבודה משמעותית.

הפרוייקטים שבהם השתתפו עובדי החברה הוגדרו כהצלחה בזכות צוות העובדים המסור והמקצועי שעבר במקום והניהול המוצלח שפיקד על העבודה

מעבר למקצוענותה, החברה מקפידה להעניק ביטחון מלא ללקוחותיה, הן באיכות השירות והעובדים אותם היא מעסיקה והן בעמידה בדרישות החוק ודרישות מזמין השירות, לשם כך אנו מעסיקים רק אנשי מקצוע אמינים, איכותיים ובעלי ניסיון בתחום אותו הם מבצעים.

Before Image After Image

החזון שלנו

 החברה קובע כי ריכוז דרישות הלקוח בידי גוף מקצועי אחד מבטיח שליטה מלאה על הוצאות כוח האדם שבראשותו ועל העבודה המתבצעת באתרו.
י.בראל בע"מ הינה חברה שתפקידה הוא לדאוג לקבלנים לשקט תעשייתי ומספקת את כל השירותים הנדרשים תחת קורת גג אחת ללא צורך במעבר מיותר בין קבלני שירות שונים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן